Kaip tapti sėkmingu ir kas yra sėkmė?

Geg 17, 2019

2019 m. gegužės 15-ąją nuskambėjo Alex Monaco paskaita „ Kaip tapti sėkmingu ir kas yra sėkmė?“. Alex Monaco – motyvacinių bestselerių autorius (“Laimingi šunsnukiai” ir “Sielos drabužiai”), tinklaraštininkas (monaco.lt), influenceris (virš 100.000 sekėjų skirtingose socialinėse erdvėse), verslininkas, pranešėjas. Jis pasižymi nuoširdumu ir išskirtinės nuomonės išsakymu. Pranešėjas siūlo susitelkti ne į trumparegiškus tikslus, o į globalius tikslus – asmenybės  pokyčius. Jis kalba apie tokius dalykus, kaip įsipareigojimas ir atsakomybė, kurių taip trūksta šiuolaikiniam jaunimui, kaip tapti sėkmingu ir kas yra sėkmė?

Paskaitą jis pradėjo nuo savo istorijos, pamokos, kad niekada nereikia pasiduoti, o siekti savo tikslo, nes pirmas įspūdis yra pats svarbiausias. Taip pat labai svarbi pamoka, kurią lektorius siekė perteikti yra ta, kad reikia pasitikėti savo jėgomis, nes kitu atveju, nepavyks pasiekti svajonės. Norėdamas pasiekti tai, ko prieš tai bijojai, reikia ne atsiriboti nuo tos veiklos, o kaip tik daryti tai, ko bijai daug kartų. Reikia ieškoti ne patarimų, kaip atlikti tam tikras užduotis, o ieškoti pačio veiksmo, kurį turi atlikti čia ir dabar. Alex Monaco teigia, kad norint tapti sėkmingu, reikia klausyti savęs, nes mes žinome, kad reikia tam tikrus dalykus padaryti, bet mes to nedarome, todėl reikia įsipareigoti. Taip pat paskaitos metu vyko praktiniai užsiėmimai, kurių metu buvo pateikiamos įvairiausios situacijos, kurių metu užtvirtinami įgyti patarimai, tai reiškia, kad bandoma viską parodyti praktiškai. Vėliau paskaitos dalyviai uždavė jiems rūpimus klausimus lektoriui, Alex Monaco.

Taigi po lektoriaus Alex Monaco paskaitos daugelis dalyvių susimąstė, ką daro ne taip, ką reikia daryti, kad pasiekti tikslo, bet ne tik galvojo bet ir išsikėlė sau uždavinius, kuriuos turi atlikti.

Labai norime padėkoti lektoriui Alex Monaco už pasidalintas patirtis, pateiktus patarimus ir šiltą paskaitą, kuri padėjo pakeisti požiūrį į save, privertė labiau pasitikėti savimi ir siekti tikslų.