LAPKRIČIO 13 D. – ŠUSA RINKIMINĖ – ATASKAITINĖ KONFERENCIJA

Spa 13, 2017

Studente, ataskaitinė – rinkiminė konferencija yra vienas svarbiausių įvykių Šiaulių universiteto studentų atstovybėje. Tavo dalyvavimas yra labais svarbus.

2017 m. lapkričio 13 d. 17 val. vyks Šiaulių universiteto studentų atstovybės (toliau ŠUSA) ataskaitinė – rinkiminė konferencija. Toks renginys vyksta kartą kas 1,5 metų. Konferencijoje balso teisę turi delegatai – akademinių grupių seniūnai.

Pagal ŠUSA įstatus organizacijos prezidentą renka seniūnai, jie taip pat tvirtina veiklos ataskaitą, renka ŠU Senato narius, ŠUSA Kontrolės komisijos narius, keičia, tvirtina dokumentus.

ŠUSA ataskaitinė konferencija vyks ŠU bibliotekoje (Vytauto g. 84). lapkričio 13 d. 17 val. 205 auditorijoje. Registracija prasideda 16:30 val., todėl delegatai gali ateiti anksčiau susipažinti su dokumentais.

Konferencijos metu bus sprendžiami klausimai dėl ŠUSA veiklos ataskaitos, finansinės ataskaitos, ŠUSA Kontrolės komisijos veiklos ataskaitos patvirtinimo. Renginio metu bus renkamas naujas ŠUSA prezidentas, Kontrolės komisija ir renkami atstovai į universiteto Senatą.

Kandidatės į ŠUSA Prezidento pareigas informacija:

  1. Gabrielė Pociūtė

Kandidatai į ŠU Senatą:

  1. Arnas Paškevičius
  2. Radvilė Abromaitytė
  3. Saulius Bušininkas
  4. Tautvydas Elijošius

Visų kandidatų į ŠU Senatą CV ir motyvacinius laiškus rasite ČIA.

Studentai valdymo organuose įneša naujų minčių ir vėjų. Kviečiame prisijungti norinčius dalyvauti Šiaulių universiteto gyvenime iš arti. Tai ne tik įdomi patirtis – tai indėlis į Jūsų žinių bagažą ir ateitį.

Kad konferencija įvyktų, joje turi būti surinktas kvorumas t.y. ne mažiau kaip 50% + 1 seniūnas. Jei seniūnas negali dalyvauti ataskaitinėje – rinkiminėje, jis gali deleguoti atstovą iš savo kurso (parašydamas delegavimo raštą, kuris yra prisegtas ir išsiųstas į asmeninius jūsų elektroninius paštus).

Konferencijos darbotvarkę rasite ČIA.