SALDUVĖS PILIAKALNYJE – ŠUSA ORGANIZUOTOS VARŽYBOS

Bir 06, 2017

Birželio 5 d. Šiaulių universiteto studentų atstovybė (ŠUSA) sukvietė Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) narius ant Salduvės piliakalnio!

Dienos metu moksleiviai diskutavo su dviem lektoriais – R. Leonavičiumi ir A. Januševičiumi. Diskusijoje buvo kalbama apie vasaros planus ir ką produktyvaus galima nuveikti šiuo šiltuoju sezonu. Taip pat buvo įvertinta LMS ŠMSIC visų mokslo metų veikla ir diskutuota apie praėjusius renginius.

Po diskusijų, moksleiviai vyko ant Salduvės piliakalnio, kur jų jau laukė Šiaulių universiteto studentų atstovybės (ŠUSA) nariai, parengę orientacines varžybas – „išlikimą“. Tai kliūčių ruožas, kuris moksleiviams leidžia įvertinti savo fizines ir emocines galimybes bei padeda tobulinti komandinio darbo įgūdžius. Išlikimo varžybose dalyvavusios komandos įveikė ilgą, 8 stotelių trasą, kupiną įvairiausių užduočių ir į finišą parbėgo pilni ekstremalių įspūdžių. Po renginio visos dalyvavusios komandos buvo nominuotos.

Neabejojame, kad po sunkių ir įsimintinai linksmų varžybų moksleiviai grįžo pavargę, bet užsigrūdinę, o svarbiausia – su puikiais atsiminimais! Dėkojame dalyvavusiems!