ŠUSA DALYVAVO ŠALKAUSKIO GIMNAZIJOS RENGINYJE „NAKTINĖJAM 2018“

Bal 02, 2018

Šių metų kovo 31 dieną, penktadienį, kitaip dar vadinamu atvirkščiuoju, tryliktuoju, Šiaulių universiteto studentų atstovybės (ŠUSA) nariai dalyvavo Šalkauskio gimnazijos, jau tradiciniu tapusiame organizuotame naktiniame renginyje „Naktinėjam 2018“. Šiais metais renginys sulaukė didelio susidomėjimo, naktyse dalyvavo 123 gimnazijos mokiniai.

Renginys prasidėjo nuotaikingais susipažinimo ir komandų formavimo žaidimais bei vaidinimais aktų salėje, vėliau veiksmas persikėlė į kitas gimnazijos erdves, kur „naktinėtojų“ laukė aktyvūs užsiėmimai su sporto treneriais (savigyna, TAIBO ir t.t.), muzikantais, šokėjais, karjeros specialistais ir kitais savo darbo ir pomėgių asais. Taip pat mokiniai turėjo puikią galimybę sudalyvauti praktinėse laboratorijose: „Frisbee“, „Fotografijos“, „Sveikos gyvensenos“.

Paryčiais Šiaulių universiteto studentų atstovybė (ŠUSA), surengė „Protmūšį“, kuriame moksleiviai varžėsi , dėl prizinių vietų. Nuo 4 val. nakties ŠUSA kvietė mokinius į „Orientacines varžybas“, kuriose jų laukė įvairios užduotys: loginės, fizinės, meninės. Varžybų laimėtojai taip pat buvo apdovanoti Šiaulių universiteto skirtomis dovanomis.

Nakties veiklas vainikavo visų dalyvių smagus rytinis šokis.

„Labai džiaugėmės galėdami prisidėti prie šio puikaus renginio. Studentams visada gerą grįžti į mokyklą ir prisiminti gerus laikus. Jau nekantriai laukiame kitų susitikimų ir smagių akimirkų kartu,“ – bendru renginiu džiaugėsi ŠUSA Laisvalaikio komiteto pirmininkė Sigita Bakaneckaitė.