Tarptautinės studentų dienos renginių ciklas

Lap 26, 2019

Kiekvienais metais lapkričio 17d. minime studentams ypatingą dieną – Tarptautinę studentų dieną. Ši diena minima tam, kad kiekvienas studentas prisimintų, kaip jis sunkiai dirba, mokosi, kad pasiektų aukštų rezultatų ir išpildytų visus užsibrėžtus tikslus. Sulaukus šios šventės, kiekvienas studentas masto, kiek jis pasiekė ir, kad turi teisę pailsėti per jam skirtą dieną. Todėl lapkričio 11-19 dienomis buvo vykdomas renginių ciklas, skirtas būtent studentams, norintiems pailsėti ir linksmai bei turiningai praleisti laiką.

Lapkričio 11d., Šiaulių universiteto fojė, buvo organizuojama fotografijų parodą „Užsienio šalių studentai Šiaulių universitete“. Jos metu buvo eksponuojamos užsienio šalių studentų nuotraukos iš vykdomo projekto. Jose atsispindėjo nuveiktos veiklos, įgytos naujos žinios, nauja patirtis Šiaulių universitete.

Lapkričio 12d. 18val., Apollo boulinge, suorganizuotas „Studentų boulingas“. Jo tikslas – pailsėti nuo intensyvios dienos, linksmai praleisti laiką ir susipažinti su naujais žmonėmis. Boulingo metu buvo organizuojamos įvairios veiklos, taip skatinant vienas kitą pažinti ir patirti įsimintinų akimirkų. Norime pasidžiaugti studentų gausa, kuri susirinko linksmai praleisti laiką.

Lapkričio 19d., 15 val., Šiaulių universiteto bibliotekoje vyko paskaita apie mąstymo galią ir „influencerių“ įtaka visuomenei, kurią dėstė Lina Lukytė – Lietuvos jaunimo darbuotojų asociacijos valdybos narė. Šios paskaitos metu išgirdome apie socialinių tinklų, „influencerių“ įtaką visuomenei, kaip ji veikia kiekvieno iš mūsų mąstymą ir priimamus sprendimus.
Tikimės, kad kiekvienas studentas atvykęs į šiuos renginius suprato, kaip mums rūpi jūsų gerovė ir, kad pavyko šią dieną paminėti taip, kad pajaustumėte savo svarbą visuomenėje!

Tarptautinės studentų dienos renginių ciklas – tai veiklos, kurios iš dalies yra finansuojamos Šiaulių miesto savivaldybės lėšomis.