Valentino boulingas

Vas 20, 2019

Vasario 14-ąją, Valentino dienos proga, visi studentai bei mokiniai buvo kviečiami linksmai praleisti laiką Šiaulių universiteto studentų atstovybės organizuotame Valentino dienos boulinge.

Renginio metu, atvykę svečiai buvo suskirstyti komandomis, kad nė vienas nebūtų paliktas vienas ir nesijaustų nejaukiai.
Renginio pradžioje visi buvo linksmi, gerai nusiteikę ir laukė tos minutės, kada galės pradėti žaisti.

Žaidimo metu, buvo atliekamos įvairiausios, linksmos užduotėlės, kad nė vienam nebūtų nuobodu. Šių užduočių metu aidėjo linksmas juokas bei buvo galima matyti plačias dalyvių šypsenas.

Renginio pabaigoje buvo skaičiuojami surinkti taškai ir skelbiami nugalėtojai! Pirmąją vietą laimėjusi komanda buvo apdovanota Šiaulių dramos teatro bilietais į spektaklį “Nebylys“. Antrosios vietos nugalėtojai laimėjo autoplovyklos “Švarūnė“ žetonų ir “CrossFit“ kuponų. O trečiosios vietos nugalėtojai  laimėjo “Švarūnė“ žetonų ir galėjo pasimėgauti gardžia kava.

Labai norime padėkoti Apollo boulingui, Valstybiniui Šiaulių dramos teatrui, kavinei “Caffeine“ autoplovyklai “Švarūnė“ už bendradarbiavimą ir nuostabias dovanas!

Visi renginio dalyviai grįžo namo laimingi, kupini įspūdžių ir susiradę naujų draugų!