Vilniaus universiteto studentų atstovybės mokymai

Kov 24, 2019

2019m. kovo 15-17 dienomis buvo organizuojami Vilniaus universiteto studentų atstovybės informacinės, marketingo ir organizacinės sričių mokymai. Į šiuos mokymus susirinko visi Vilniaus universiteto filialai bei Šiaulių universiteto studentų atstovybės atstovai, kurie ateities planuose taps Vilniaus universiteto dalimi. Šių trijų dienų mokymuose atstovybių narių laukė labai daug įdomių lektorių paskaitų bei praktinių užsiėmimų!

Pirmoji diena – penktadienio vakaras. Vyko įvadas į visą mokymų eigą. Atstovybių nariai susipažino su vidaus taisyklėmis, kurių reikės laikytis mokymų metu. Vėliau vyko užsiėmimai, skirti supratimui, kuo yra svarbi kiekviena sritis ir susipažinimui su kitų padalinių atstovybės nariais.

Šeštadienis prasidėjo labai energingai, nuo šokio mankštos. Visi atstovybės nariai, su plačia šypsena, mankštinosi ir ruošėsi artėjančioms dienos veikloms. Pirmieji mokymai prasidėjo su Irmanto Mikulėno paskaita „ Out of the box“, kurių metu supratome, kaip yra svarbu organizuojant renginį vadovautis tam tikromis taisyklėmis ir  neperžengiant ribų pasiekti tiek kokybės, tiek kiekybės. Sekantis užsiėmimas buvo Dominyko Stankevičiaus „ Duomenų nagrinėjimas ir interpretavimas“, kurio metu stengėmės suprasti, kada yra tinkamiausias laikas paskelbti tam tikrą informaciją, kad kuo daugiau studentų ją pamatytų. Užsiėmimas „ Etiketas“ buvo skirtas suvokimui, kaip tinkamai pasirodyti visuomenei, nepažeidžiant taisyklių.   
Klaudijus Melys, Vilniaus universiteto studentų atstovybės prezidentas, pristatė paskaitą – „ Kaip parduoti visuomenei?“ , kuri buvo skirta supratimui, kaip pateikti visuomenei produktą, norint, kad jis sulauktų didžiausio pasisekimo. O paskutinis šeštadienio vakaro užsiėmimas buvo skirtas žinių užtvirtinimui, atliekant testą.

Sekmadienis taip pat prasidėjo linksma mankšta, prie kurios vėl prisidėjo visi atstovybės nariai. Pirmieji mokymai vyko apie „ Žmogiškųjų išteklių valdymą“, kuriuos pristatė Ilona Žilinskytė. Ir patys svarbiausi sekmadienio užsiėmimai buvo „ Renginio organizavimas“ bei „ Renginio pristatymas“, kurių metu visos sritys turėjo suvienyti jėgas ir parengti renginio projektą.

Mokymų pabaigoje visi atstovybės nariai buvo pasisėmę labai daug žinių, kurias tikrai panaudos vykdant įvairiausius darbus studentų atstovybės veikloje. O namo išvyko puikiomis nuotaikomis ir kupini naujų patyrimų! Labai norime padėkoti Vilniaus universiteto studentų atstovybei už kvietimą dalyvauti Jūsų mokymuose labai šiltą priėmimą į savo bendruomenę!